22 Czwórka

Kod Urodzinowy: 4 - jesteś urodzona w energii koloru zielonego z nadrzędną liczba 22

Urodziłaś się, by działać dla prawdy i sprawiedliwości. Poszukujesz równowagi między teorią i praktyką oraz radością i smutkiem. Jesteś dobrym słuchaczem i bardzo angażujesz się w sytuacje innych. Może Ci się wydawać, że Twoja pomoc i praca dla innych potrzebujących ludzi jest niewystarczająca. Skupienie tak dużej uwagi i zaangażowania innym może spowodować, że Twoje życie stanie w miejscu. Zastanów się, czy żyjesz w pełni, dostrzegaj wszystkie pozytywne strony tego, co robisz i ciesz się nimi.  Lubisz wokół Siebie ustalony porządek. Zadbaj o to, by w Twoim otoczeniu, nie było zbyt wiele energii tego koloru, inaczej postrzegana będziesz, jako nie szczególnie maiła, trochę nudna i zbyt mocno uporządkowana. Zachowaj umiar w niesieniu pomocy, bo Twoja dobroć, może być źle rozumiana i wykorzystywana.

Nadrzędna liczba 22 łączy się z energią zielonego koloru cyfry 4, masz wybór pomiędzy duchowym, przezroczystym 22 lub zielonym, fizycznym 4. To od Ciebie zależy czy będziesz otwarta na tą wyjątkową energię, którą zostałaś obdarzona. Oznacza ona wyższą świadomość. Jest wahadłem pomiędzy tym, co fizyczne, - ziemskie, a tym, co duchowe i czysto teoretyczne. Zadaniem liczby 22 jest realizowanie Twych marzeń poprzez mądrą równowagę. Te dwie energie współpracują ze sobą przez cały czas, czy chcesz tego, czy nie, jesteś w nich i z nimi. Energie liczby 22 i cyfry 4 otaczają Cię i poprzez Twe życie wpływają na Ciebie. Jesteś ich częścią.

Ta nadrzędna liczba obdarza Cię super wrażliwością. Niepełnowartościowe jedzenie, mało odpoczynku rujnuje Twe ciało szybciej niż u innych ludzi. Właściwe wykorzystanie tej energii może pomóc Ci w realizacji wszystkich Twoich planów. Pamiętaj, że to Ty zawsze decydujesz. Niewłaściwe użycie tej energii może prowadzić Cię do męczennictwa, krytyki i braku pokory w życiowych sytuacja, co zwykle skutkuje tym, że jesteś niewłaściwe odbierana.

Masz wysokie wymagania, jeśli chodzi i prawdę i sprawiedliwość w dążeniu do tego możesz tworzyć uczuciowy chaos, jeśli spojrzenie i perspektywa sprawiedliwości została Ci narzucona przez coś lub kogoś z zewnątrz. Często zwracasz uwagę na to jak jesteś postrzega, boisz się, co mogą sobie pomyśleć na Twój temat inni. To jest dla Ciebie bardzo ważne i z tego powodu czujesz się przytłoczona zobowiązaniami, które z tego wynikają. Upewnij się, czym dla Twego życia są prawda i sprawiedliwość i w jaki sposób odzwierciedlasz te wartości w różnych sytuacjach.  Czujesz się dobrze pracując dla innych potrzebujących ludzi i potrafisz nimi pokierować.

Twoim życiowym celem jest równowaga pomiędzy teorią, a praktyką na wszystkich poziomach,

- ziemskim, emocjonalnym i Wszechświata i łączenie tego w istotę bytu.  

Rada dla Ciebie:

Sprawdź czy nie przeciążasz Swego organizmu zbyt wysokimi wymaganiami i nadmiernymi ambicjami.

Na drodze, na której się znajdujesz jesteś wspaniała właśnie taka, jaka jesteś i nie potrzebujesz akceptacji innych. Pamiętaj, że każdy z nas jest indywidualny i wspaniały, - włączając w to Ciebie. Pracuj nad kompleksami, aby zmienić je w konstruktywną rzeczywistość i radość. Miej odwagę być Sobą, to klucz do Twojego szczęścia. Pozwól Sobie przez jeden dzień nie myśleć o tym, czego oczekują inni, a znajdziesz się wolnej niczym nieograniczonej przestrzeni własnego Ja. Powielanie wzorców działa na Twoją niekorzyść czas, byś to dostrzegła już teraz.