JEDENASTKA

Twój Kod Urodzinowy: 11 = 2 – jesteś urodzona w Pomarańczowej energii z nadrzędną liczbą 11 

Kod urodzinowy mówi o naszych predyspozycjach. 

Przyszłaś na świat obdarzona inwencją twórczą. Kreatywne pomysły są wciąż w Twoim zasięgu. Masz zdrowe ciało, jesteś pełna energii i odbierana, jako atrakcyjna kobieta. Jesteś pogodna, aktywna, łatwo porozumiewasz się z otoczeniem i nawiązujesz nowe kontakty. Jesteś wrażliwa na krytykę, choć skrywasz to głęboko w Sobie. Lubisz mieć urozmaiconą pracę i zadania oraz swobodę rozwiązywania różnorakich sytuacji, przy pomocy własnych pomysłów. Miej odwagę wyznaczać granice, mówiąc „ nie ", gdy nie jesteś do końca czegoś pewna i przyjmować to, co czyni Cię szczęśliwą. 

Nadrzędna liczba 11 łączy się z energią pomarańczowego koloru. Odpowiada za wyższą świadomość wiodącą od fizycznego ziemskiego świata, do intuicyjnego duchowego świata. Różne formy inspiracji i pomysłów są czerpane z Twojego życia i doświadczeń. Nie bój się wyzwań i przeszkód stawianych przez życie. Masz przy Sobie pomocnika szepczącego do Twojego ucha lub wprost do serca, konkretne podpowiedzi tylko z nich korzystaj. Żyjesz jednocześnie na dwóch poziomach i w dwóch światach i nie możesz tego zmienić. Tu na ziemi masz wiele możliwości by zrealizować Swe cele. Słuchaj głosu wewnętrznego, lecz bądź także aktywna tu i teraz we wszystkim, co oferuje Ci życie. 

11 to energia, która rządzi się wyższymi prawami, dającymi Ci nagłe przeczucia i szybkie zmiany w Twoim życiu. Większą świadomość, szczerość, klarowność i zdolności uzdrowicielskie (zwróć uwagę na energię Twoich rąk), włączając w to Twe myśli, uczucia i tęsknoty czynią cię fizycznie i duchowo silną i wytrwałą osobą. Masz dużą potrzebę samotności. Doładowujesz w niej swoje akumulatory i zbierasz siły. Większość urodzonych pod tą nadrzędną energią 11 ma często trudne dzieciństwo. Są nadwrażliwi i nikt nawet nie zastanawia się, dlaczego. Wydaje Ci się, że jesteś zwykłym człowiekiem, lecz jesteś ekstremalnie czuła np. na pokarm, które spożywasz, rzeczy, których dotykasz, kontakty z ludźmi lub miejsca, w których żyjesz i do których zmierzasz. Właściwe użycie energii może pobudzić i wzmocnić Twój rozwój na wszystkich poziomach życia. Może także niszczyć wszystko, jeśli nie słuchasz własnych wizji lub pozwalasz innym rządzić Sobą. Przeważnie jesteś silna i stanowcza. Bądź cierpliwa! To ważne, abyś dała Sobie czas we wszystkim, co robisz.