JEDYNKA

Twój Kod Urodzinowy: 1 – jesteś urodzona w energii koloru czerwonego. 

Kod urodzinowy mówi o naszych predyspozycjach. 

Ta energia jest szczególnie ważna, gdyż jeden jest początkiem, rozpoczęciem, czegoś nowego. Osoby urodzone w czerwonym kolorze liczby 10, mogą być postrzegane, jako wyjątkowe i nieco ekscentryczne. Zero wzmacnia Twoją osobowość dziesięciokrotnie we wszystkim, co robisz lub myślisz. W czerwonej energii liczby 10 masz predyspozycje do oscylowania pomiędzy tym, co przyziemne, a tym, co duchowe. Masz życiowe zadanie, trudne i odpowiedzialne, tworzenia nowych dróg dla tych, co przyjdą po Tobie i uszlachetnią je nowymi ideami.  

Jesteś osobą dynamiczną o cechach przywódcy. Często samodzielnie podejmujesz ważne decyzje, ale również często czujesz się samotna i nierozumiana. Wiesz, co zrobić, żeby dostać to, czego chcesz. Nie boisz się i masz odwagę być Sobą. Prowadzi Cię intuicja i to ona pomaga Ci wybrać odpowiednią drogę, podejmować właściwe decyzje, - o ile będziesz słuchać głosu Swego serca. Będziesz wówczas, w każdej nowej sytuacji postępować właściwie.  

Wyznaczasz Sobie nowe cele i wyzwania, a także dążysz do nowych odkryć, którym chcesz podołać. Masz silną wolę w realizacji trudnych zadań i potrafisz przekonać Siebie, że to, co robisz jest dobre dla Ciebie i ludzkości. Upór jest także częścią Ciebie, w dobrym i złym znaczeniu. Pancerz, w którym się zamykasz, może ciążyć Tobie, a czasami także otoczeniu. Trudno Ci zrozumieć, dlaczego ludzie widzą Ciebie niekiedy, jako wymagającego despotę. Skoro urodziłaś się w czerwonym kolorze, lśnisz jak gwiazda w swojej charyzmie i działaniach.  

Więź z domem jest u Ciebie wyjątkowo silna. Dobrze jednak zachować umiar w stosowaniu czerwonego koloru, ponieważ posiadasz dużą ilość tej energii, a nadmiar może powodować wybuchowość i przepracowanie oraz nadpobudliwość i stres. Z drugiej strony bądź dumna z dynamicznej energii, która w różnych sytuacjach jest Tobie pomocna i wykorzystuj ją, ale zwolnij tempo, posłuchaj innych i daj Sobie czas na odpoczynek. Wykorzystaj nadwyżkę energii czerwonego koloru do wyciszenia zmysłów i ciała poprzez fizyczny i umysłowy trening...