SIÓDEMKA

Kod Urodzinowy: 7 - jesteś urodzona w Fioletowej energii. 

Kod urodzeniowy mówi o naszych predyspozycjach

Twoje życiowe zadania polegają na koncentracji w celu osiągnięcia równowagi połączeń, pomiędzy wszystkimi ośrodkami energii ciała. Jeśli nie masz kontaktu z jednym lub kilkoma z siedmiu ośrodków energii, oznacza to konieczność skoncentrowania się i pracy nad tym obszarem ciała, gdzie najbardziej brakuje energii (czakra serca, czakra gardła, czakra 3oka). Po osiągnięciu połączenia ze wszystkimi swoimi czakramami uzyskasz kontakt z rozwagą i duchową świadomością.  

Intuicja i wrażliwość są Twoją mocną stroną i nieodłączną częścią Ciebie. Łatwo przenikasz innych ludzi. Wyczuwasz napięcie lub radość w panującej atmosferze i możesz łatwo ją modyfikować, co nie znaczy, że zawsze będziesz czuła się w niej dobrze. Dostrzegasz zarówno radość i miłość, zmartwienia i problemy innych ludzi. Nie lubisz stresów, które wpływają destrukcyjnie na Twoje zdrowie i mogą zaburzyć piękno Twego wewnętrznego świata. Twój wewnętrzny krzyk, wołanie i prośby, aby być zrozumianą przez innych ludzi lub o zrozumienie Siebie poprzez poszanowanie własnej wrażliwości, może być postrzegane, jako Twoja słabość. Jeśli masz podjąć się zadań, które nie sprawiają Ci przyjemności, zrobisz tylko tyle, ile wynika z umowy i nic więcej. Fioletowa energia wewnątrz Ciebie, uwrażliwia Cię na wszystko wokół. Im bardziej będziesz się uodporniała na doświadczenia życiowe, tym bardziej wrażliwość będzie się stawała Twoją siłą.  

Praca wymagająca własnej inicjatywy jest właściwa dla Ciebie. Najlepiej pozbawiona rutyny. Lubisz improwizować i tworzyć, a wszystko po to, by wypełnić tęsknotę za lepszym, „innym” światem, który znasz. Zrobisz wszystko, by stworzyć Sobie przytulne miejsce na ziemi. Harmonia w miejscu pracy jest dla Ciebie bardzo ważna. Potrzebujesz ruchu poprzez gimnastykę, aktywność fizyczną lub życie blisko natury. Fizyczna aktywność sprowadza Cię na ziemię, co nie jest bez znaczenia, gdyż w przeciwnym razie, nieskomplikowane życie pogrąży Cię w nudzie i depresji. Staniesz się niepraktyczna, niezadowolona i będziesz obwiniała innych za swoje krzywdy. Gdy zrozumiesz cel Swego istnienia i powiążesz kolory ze swoimi zadaniami życiowymi tu, na ziemi, będziesz wiedziała, że idziesz właściwą drogą. 

Przed Tobą wciąż wiele do odkrycia, doświadczenia i przeżycia. Twoja intuicja doprowadzi Cię do sukcesu, gdy będziesz otwarta na Swą unikalną energię i jej możliwości.