SZÓSTKA z Nadrzędną liczbą 33

Twój Kod Urodzinowy: 6 – jesteś urodzony w energii Indygo z nadrzędną liczbą 33

Widzenie i przewidywanie jest dla Ciebie czymś naturalnym, obdarzony jesteś intuicyjną wiedzą, to ona pozwala Ci podejmować ważne i trafne decyzje.  

Posiadasz dar, dzięki któremu jesteś w stanie zobaczyć jak też przewidzieć konsekwencje działań. Energia koloru Indygo czyni z Ciebie osobę oszczędną i bystrą. Jednocześnie stawiasz wobec Siebie wysokie wymagania i oczekujesz, że inni będą mieć równą Twojej, - ambicję, zrozumienie, moralność jak i etykę zawodową. Lubisz piękno, widzisz je zarówno w przedmiotach jak i w ludziach. Twoja przestrzeń nawet, jeśli przejawia bałagan, jest on przez Ciebie w pełni kontrolowany. Wewnętrznie energia ta daje Ci wnikliwość i świadomość, potrafisz planować. Twoje długoterminowe przedsięwzięcia są jak biznes plan, w najmniejszym szczególe dopięte na ostatni guzik, umiesz rozważnie dysponować pieniędzmi. Jesteś obiektywny i spokojny. Nie przywiązujesz się do przekonań i przyzwyczajeń pod warunkiem, że na wszystko masz wpływ i Ty decydujesz. Przytomność umysłu zapewnia Ci stabilizację w życiu zawodowym. Możesz z powodzeniem zająć się pracą artystyczną, jesteś też świetnym doradcą i inwestorem. Masz duszę artystyczną, pokaż Swój talent szerszej publiczności, miej odwagę stać się sławnym w tym, w czym jesteś dobry. Poczucie wolności to muzyka Twej duszy zwłaszcza, że nie masz potrzeby posiadania kogoś na własność i sam także nie chcesz być czyjąś własnością. Widzisz więcej niż większość ludzi, zarówno świadomie jak i podświadomie to pozwala Ci tworzyć wciąż nowe rzeczy. Warto to dobrze wykorzystać. 

Nadrzędna liczba 33 w kodzie Twojego urodzenia odpowiada za wyższą świadomość od fizycznej po duchową oraz za różne formy inspiracji. To tak zwana świadomość Chrystusa, 33 symbolizuje totalną bezwarunkową miłość. Do tej nadrzędnej liczby należy ekstremalna wrażliwość ciała fizycznego, chodzi o jedzenie, picie i to, co wpływa na Ciebie wewnętrznie. Masz Swego duchowego przewodnika, który jeśli pozwolisz poprowadzi Cię w każdej życiowej sytuacji jest obecny zarówno w czasie Twego dziennego- jawa i nocnego życia. Nie możesz go nie słyszeć, jeśli tylko pozwolisz otrzymasz wyższą wiedzę i przewodnictwo. Właściwe użycie tej silnej energii daje świadomość i odpowiedzialność we wszystkim, co robisz. Ta sama energia użyta niewłaściwie prowadzić Cię będzie do destrukcji własnego życia, poświęcania „Siebie w ofierze” męczeństwa i skrajnej nieodpowiedzialności.  

Radą dla wszystkich urodzonych w nadrzędnej energii jest, - rób to, czemu możesz podołać. Bądź świadomy wszystkiego, co dzieje się na ziemi. Zapomnij o tym, że musisz pomagać wszystkim i angażować się nie tam gdzie potrzeba. Zacznij robić to, co przekłada się na Twoje dobro, a w życiu odzyskasz płynność. Ludzie wokół Ciebie naśladować będą Twój spokój i klarowność, z jaką wykonujesz powierzone Ci obowiązki, oraz radość, która Ci będzie towarzyszyć. Pamiętaj, że zawsze Ty wybierasz drogę, po której stąpasz. Słuchaj głosu, który szepce i podaje gotowe rozwiązania.