Czym jest mantra ?

Mantra to dźwięki i wibracje... Wszystko we wszechświecie wibruje.. Mamy wibrujących... Mędrców, którzy znali zasady właściwego stworzenia mantr internalizacji, ponieważ wiedzieli, że moc kryje się za słowem.

W Sanskrycie mantra pochodzi od człowieka, co oznacza, - ​​umysł i TRA, który ma poczucie ochrony, a także narzędzie... Mantry to środki w celu ochrony naszych umysłów przed bezproduktywnego cyklu myślenia i działania. Poza wibracyjnie korzystnych aspektów, mantry pozwalają skupić i uspokoić umysł.

Mantra używa podprogowych kanałów, ale w pozytywnym znaczeniu i z dobrą intencją. Nie trzeba zintelektualizować "znaczenia" lub symboliki ich dźwięku, aby wywierała mantra wpływ na nas. Rytm dźwięku na poziomie podświadomości ma ostatecznie nasycić świadome myśli, które z kolei mają wpływ na rytmy... Część magii mantry pozwala zastanowić się nad znaczeniem jej przekazu, bo tylko w ten sposób możemy przekroczyć rozdrobnione aspekty świadomego umysłu i dostrzec podstawę jedności.

Świadome powtarzanie mantry wykorzystuje dźwięk, jako pojazd, który łączy nas z wyższymi czakrami, - tymi poza naszym ciałem, ponieważ nie ma sposobu, aby uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem logiki... Dźwięk ma pewną częstotliwość i ciało je rozpoznaje.

Przez powtarzanie mantry, które zawiera informację sama znika zostawiając tylko efekt dźwiękowy i spokój w naszym umyśle.

Mantry mogą być stosowane pojedynczo lub jako część całości, lub też powtarzana w medytacji.
Można również użyć mantry, jako "obrońców umysłu" podczas spaceru lub pracy, a nawet podczas głębokiej medytacji... Jeśli mówisz mantrę głośno czuj ją w sercu...

Mantrę kończymy na wydechu, ale nie martw się o znajdziesz swój rytm... To mantra idzie z oddechem, a nie odwrotnie... Nie myślę o znaczeniu mantry, jeśli go znasz.
Nie martw się o wymowę, liczy się to, co płynie z Twojej duszy i intencja, w której to robisz.
Na zakończenie, niech twoja mantra zejdzie stopniowo do dźwięków coraz cichszych, aż przestanie być słyszana. Wtedy będziesz po prostu słuchał jej dźwięków we wewnątrz.
Doświadczysz kąpieli i wibracji ciszy, po praktyce, a to pozwoli na wyciszenie umysłu i emocji. ♥

Spróbuj a zobaczysz jak bardzo odpoczniesz, myśli pozostawiają nas w stanie ciągłej gotowości.

Tłumaczenie Anna Szmit, więc proszę o wyrozumiałość dla formy.