Energia - Koloroskop

 

Przez 7 czakr w Twoim ciele płynie energia, jeśli nie masz blokad energetycznych, Twoja energia wciąż jest w ruchu wirującym zaczynając od kości ogonowej, a kończąc na czubku głowy. To 7 głównych punktów Twojej siły życiowej, harmonia w każdym z nich jest niezbędna do spełnienia i sukcesu w życiu.

Wszyscy mamy nieograniczony potencjał energetyczny i liczne wyzwania w różnych aspektach naszego życia. Czy zadawałeś Sobie pytanie, dlaczego nasze relacje, finanse, kariera w różny sposób się układają? Skąd bierze się zróżnicowanie w temperamencie i cechach osobowych.

Odpowiedź znajdziesz w sobie, Twoja energia to Twoje życie, jeśli w jakimś aspekcie nie funkcjonuje dobrze, potrzebujesz wzmocnić jeden z siedmiu ośrodków w ciele.


Nauka o energii posiada klucz praktycznie do wszystkiego, co chcesz osiągnąć w życiu.

 

Analiza - Koloroskop


Analiza koloroskop określa nasz wewnętrzny kolor energii i opiera się na wyliczeniu indywidualnego kodu z daty urodzenia, imienia i nazwiska. Ważne, by podać również imię, którym się posługujemy, pseudonim.

Małgorzata może używać imienia Gosia lub Gośka,
Maria może być też Marysią, Misią lub Maryśką, to jest równie ważne.

Metodę tą stworzyła po wieloletnich badaniach Theresa Blomqvist, uważa Ona, że to barwy w dużej mierze kształtują nasz życie i mają na nas wpływ. Każdy z nas ma indywidualny kod kolorystyczny warto wiedzieć jak dobierać kolory w naszym otoczeniu, wzmacniać tym samym własną osobowość wykorzystując to, co stanowi najmocniejszą stronę nas samych.

Każde centrum energetyczne w ciele posiada własny kolor, każdy z tych ośrodków ma inne nasilenie energii, to właśnie wpływa na naszą osobowość, indywidualne możliwości, ukryte talenty. Wszystko to określa nasz indywidualny rozkład energii. Żadna z czakr nie jest ważniejsza lub mniej ważna – każda za coś odpowiada i symbolizuje dobre cechy.

Czakry mogą być zablokowane, przepełnione, bądź niedopełnione energetycznie. Należy dążyć, by energia płynąca przez nasze ciało była zrównoważona. W stanie idealnym powinna swobodnie płynąć.

Jeśli masz niedobór energetyczny w którymś z 7 ośrodków to sabotujesz Swoją rzeczywistość. Wszystkie ośrodki potrzebują swobodnego przepływu energii, wtedy mogą pracować razem i tworzyć optymalne życie dla Ciebie. Prawidłowy poziome energii to naturalny sposób, który uwolni Cię od ograniczeń osobowych, a Ty poczujesz, że żyjesz na własnych warunkach.

Potrzebujesz zrównoważyć przepływ energii, warto więc dowiedzieć się jak wygląda wibracja poszczególnych energii koloru u Ciebie, analiza osobista zawiera diagram kolorystyczny z wyszczególnieniem siedmiu ośrodków energetycznych umiejscowionych w Twoim ciele jak też te zlokalizowane w polu energetycznym ( to aura) i opis dokładnie obrazujący osobowość. Zamawiając analizę osobistą otrzymasz konkretne informacje i dowiesz się jakim kolorami potrzebujesz się otaczać, aby uzupełnić energię lub ją zneutralizować. To pozwoli Ci osiągnąć właściwą równowagę i harmonię w życiu osobistym, zawodowym, w komunikacji, a tym samym w relacji z otoczeniem, przyjaciółmi i rodziną.

Analiza partnerska zawiera diagramy osobiste jak tez diagram wspólny, obrazujący, na jakim poziomie wzajemnie się przyciągacie i uzupełniacie. Dokładny opis pozwoli Wam zwrócić uwagę na te aspekty związku, które można rozwijać, doskonalić, by osiągnąć harmonijną relację.

Analiza zarówno osobista jak i partnerska zawiera wskazania dotyczące osobowości, zdrowia, a także informacje, które możecie wykorzystać w danym roku, co jest obecnie dla Was dobre, jakie decyzje możecie podjąć, a z jakimi się wstrzymać.

Zamówienia - Koloroskop

Zanim zamówisz,- sprawdź jak wygląda przykładowa analiza - osobista i partnerska.

anna-szmit@wp.pl

Jeśli masz pytania lub jeśli chcesz zamówić analizę podaj imię i nazwisko datę urodzenia. Dla partnerów - potrzebna również data, którą uważacie za początek Waszego związku.

Zapraszam Anna Szmit

 

O Kolorach Theresa Blomqvist - autorka książki „Dar Kolorów” i założycielka Colourscopu

Kolory działają na nas bardziej, niż  zdajemy sobie z tego sprawę.

 

Każdy z nas urodził sie z unikalnym odcieniem kolorów oraz ich przeznaczeniem. Przychodząc na świat przynosimy je ze sobą w bagażu. Jesteśmy jednocześnie Nauczycielem i Uczniem, w tym samym czasie i w jednym ciele.

To, że wszystkie kolory maja na ciebie wpływ – jest faktem

 

Książka „Dar Kolorów” Powstała po 30 latach poszukiwań i pracy, związanej z mistyką kolorów, Theresa, Blomqvist – jako pierwsza rozwinęła i ustaliła sposób łączenia różnych form energii kolorów, z którymi mamy do czynienia przez całe życie. W każdej chwili jesteśmy otoczeni kolorami, działającymi na naszą podświadomość. Możesz świadomie wybierać kolory i ich odcienie w swoim otoczeniu (wystrój mieszkań i miejsc pracy, ubiór, kosmetyki, ludzie i drobne rzeczy wokół ciebie), a one pomogą ci wzmocnić twoja osobowość oraz zrealizować marzenia.

 

Ksiązkę możesz zamówić pisząc na adres anna-szmit@wp.pl. Cena książki 89 zł plus koszt wysyłki 14 zł. Na terenie Warszawy możlowy odbiór osobisty.

 

Odwiedź stronę Theresy Blomqvist http://www.colourscope.com/

Sardynia południowa, - Zaprasza
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
2012 © Wszystkie prawa zastrzeżone Koloroskop.com.pl Kopiowanie części lub całości publikacji bez wiedzy i zgody autorów zabronione. KOLOROSKOP® Colourscope® Dar Kolorów®, oraz związany z tym: towar,usługi, książki, druki, czasopisma, diagram koloru, prawo autorskie oraz wydawnicze, działalność kulturalna, odbitki, są zastrzeżone prawem rejestracji, również na terenie UE.