Kolor urodzenia

Kod Urodzinowy: 30 = 3

jesteś urodzona w żółtej energii

Twoja energia urodzenia wzmacnia Twoją osobowość trzydziestokrotnie.
Jest wibracją 30 razy silniejszą niż wibracja liczby 3. Wibracja lśniącego żółtego koloru dominuje w Twych decyzja i drodze przez życie. Jesteś dynamiczna, logiczna, zręczna, spostrzegawcza i bardzo zainteresowana nauką. Twoje ambicje, ład i staranność mogą dochodzić do przesady. Chcesz być w centrum uwagi, a i tak poprzez tak silną energię koncentrujesz ją na Sobie. Przykładasz wielką precyzję do tego, co robisz i chcesz by otoczenie to widziało, łakniesz uznania, pochwał i to motywuje Cię do działania. Jeśli tego nie otrzymasz, możesz przeżywać wewnętrzne rozterki.

Rada: Okazuj uczucia i otwarcie mów o tym, że lubisz komplementy, a uwaga otoczenia sprawia Ci radość i zadowolenie, uśmiechaj się, a zobaczy jak wiele zyskasz i jak doskonale poczujesz się w tym, co prawdziwe. Ta postawa uczyni Cię mniej skomplikowaną i bardziej rozumianą.

Jesteś urodzonym nauczycielem odpowiada za to Twój intelekt, dokładność i droga, którą podążasz. Potrzebujesz uważać na nadmiar tego koloru w Twoim otoczeniu, gdyż jest on Ci przypisany z urodzenia, wzmocniony jeszcze przez dzień urodzenia. Doskonale potrafisz wyrazić Siebie zarówno w mowie jak i piśmie. Jesteś zdyscyplinowana i dokładna we wszystkim, co robisz. Masz wesołe usposobienie, które przyciąga do Ciebie ludzi. To zawsze Ty decydujesz, czy chcesz być radosna, czy wręcz przeciwnie, pomyśl o tym, gdyż zwracasz na Siebie uwagę. Jesteś wszechstronnie utalentowana, niedocenianie Twojej pracy, pomysłów i projektów sprawia Ci wielką przykrość, stajesz się wtedy nieco oschła i krytyczna wobec innych. Masz trudności z wyrażaniem Swych uczuć i akceptowaniem innego, niż Twoje zdanie. Z wdziękiem i dużą łatwością za to snujesz intelektualne dyskusje, w sposób logiczny potrafisz wytłumaczyć to, co wydaje się niewytłumaczalne.

Bądź szczera wobec Siebie i czerp energię ze Swojej inteligencji, wiedzy, radości i umiejętności. Domagaj się szacunku dla Swej pracy tylko wtedy, gdy naprawdę Ci się to należy. Ponieważ nie potrafisz uzewnętrznić Swych uczuć, otoczenie nie zawsze rozumie Cię właściwie. I możesz się czasem wydawać tak skomplikowana, że wszystko, co w życiu robisz, - otoczenie odbiera, że robisz tylko dla Siebie. Jesteś nauczycielem, posiadasz wiedzę potrzebną do osiągnięcia szczęścia. Nauczaj innych szacunku dla pracy, odsłoń przed nimi własne zalety. Pytaj, co o tym myślą, bądź otwarty na przyjaźń tylko wtedy uzyskasz to, czego szukasz.

Zachęcaj innych, by z Tobą współdziałali. Ucz się i nauczaj. Jesteś mądra i wspaniała. Ład jest muzyką Twojej duszy.