Energia - Koloroskop

Przez 7 czakr w Twoim ciele płynie energia, jeśli nie masz blokad energetycznych, Twoja energia wciąż jest w ruchu wirującym zaczynając od stóp do kości ogonowej, a kończąc na czubku głowy.

To 7 głównych punktów Twojej siły życiowej, harmonia w każdym z nich jest niezbędna do spełnienia i sukcesu w życiu.

Wszyscy mamy nieograniczony potencjał energetyczny i liczne wyzwania w różnych aspektach naszego życia. Czy zadawałeś Sobie pytanie, dlaczego nasze relacje, finanse, kariera w różny sposób się układają?
Skąd bierze się zróżnicowanie w temperamencie i cechach osobowych.

Odpowiedź znajdziesz w sobie, Twoja energia to Twoje życie, jeśli w jakimś aspekcie nie funkcjonuje dobrze, potrzebujesz wzmocnić jeden z siedmiu ośrodków w ciele.

Nauka o energii posiada klucz praktycznie do wszystkiego, co chcesz osiągnąć w życiu.

Analiza koloroskop określa nasz wewnętrzny kolor energii i opiera się na wyliczeniu indywidualnego kodu z daty urodzenia, imienia i nazwiska. Ważne, by podać również imię, którym się posługujemy, pseudonim.

Małgorzata może używać imienia Gosia lub Gośka,Maria może być też Marysią, Misią lub Maryśką, to jest równie ważne.

 

Analiza - koloroskop


Diagram osobisty, partnerski, zastrzeżony

Znak Fabryczny: Koloroskop® Colourscope®, Dar Kolorów® oraz związany z tym towar, usługi, książki, druki, diagram koloru, prawo autorskie oraz wydawnicze, działalność kulturalna, odbitki są zastrzeżone prawem rejestracji, również na terenie UE.

Metodę tą stworzyła po wieloletnich badaniach Theresa Blomqvist, uważa Ona, że to barwy w dużej mierze kształtują nasz życie i mają na nas wpływ. Każdy z nas ma indywidualny kod kolorystyczny warto wiedzieć jak dobierać kolory w naszym otoczeniu, wzmacniać tym samym własną osobowość wykorzystując to, co stanowi najmocniejszą stronę nas samych.

Każde centrum energetyczne w ciele posiada własny kolor, każdy z tych ośrodków ma inne nasilenie energii, to właśnie wpływa na naszą osobowość, indywidualne możliwości, ukryte talenty. Wszystko to określa nasz indywidualny rozkład energii. Żadna z czakr nie jest ważniejsza lub mniej ważna – każda za coś odpowiada i symbolizuje dobre cechy.

Czakry mogą być zablokowane, przepełnione, bądź niedopełnione energetycznie. Należy dążyć, by energia płynąca przez nasze ciało była zrównoważona. W stanie idealnym powinna swobodnie płynąć.

Jeśli masz niedobór energetyczny w jednym lub więcej, - z 7 ośrodków energetycznych w ciele, to sabotujesz Swoją rzeczywistość. Wszystkie ośrodki potrzebują swobodnego przepływu energii, wtedy mogą pracować harmonijnie i tworzyć optymalne życie dla Ciebie. Prawidłowy poziome energii to naturalny sposób, który uwolni Ciebie od ograniczeń osobowych, poczujesz, że żyjesz na własnych warunkach.

Warto dowiedzieć się jak wygląda wibracja poszczególnych energii koloru u Ciebie, analiza osobista zawiera diagram kolorystyczny z wyszczególnieniem siedmiu ośrodków energetycznych umiejscowionych w Twoim ciele jak też te w polu energetycznym i opis obrazujący osobowość.

Zamawiając analizę osobistą otrzymasz konkretne informacje i dowiesz się jakim kolorami potrzebujesz się otaczać, aby uzupełnić energię lub ją zneutralizować. To pozwoli Ci osiągnąć właściwą równowagę i harmonię w życiu osobistym, zawodowym, w komunikacji, a tym samym w relacji z otoczeniem, przyjaciółmi i rodziną.

Analiza partnerska zawiera diagramy osobiste oraz diagram wspólny, obrazujący, na jakim poziomie wzajemnie się przyciągacie i uzupełniacie. Dokładny opis pozwoli Wam zwrócić uwagę na te aspekty związku, które można rozwijać, doskonalić, by osiągnąć harmonijną relację.

Analiza zarówno osobista jak i partnerska zawiera wskazania dotyczące osobowości, zdrowia, a także informacje, które możecie wykorzystać w danym roku, co jest obecnie dla Was ważne, jakie decyzje możecie podjąć, a z jakimi się wstrzymać.

Zamówienia - Koloroskop

Zanim zamówisz,- sprawdź jak wygląda przykładowa analiza - osobista i partnerska.

Jeśli  chcesz zamówić analizę osobistą podaj imię i nazwisko datę urodzenia. Dla partnerów - podaj dane swoje i partnera, potrzebna również data, którą uważacie za początek Waszego związku.
 

O Kolorach Theresa Blomqvist

- autorka książki "Dar Kolorów" i założycielka Colourscopu

Kolory działają na nas bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę.

Każdy z nas urodził się z unikalnym odcieniem kolorów oraz ich przeznaczeniem. Przychodząc na świat przynosimy je ze sobą w bagażu. Jesteśmy jednocześnie Nauczycielem i Uczniem, w tym samym czasie i w jednym ciele. To, że wszystkie kolory maja na ciebie wpływ – jest faktem

style="text-align: left;"> Książka „Dar Kolorów” Powstała po 30 latach poszukiwań i pracy, związanej z mistyką kolorów, Theresa, Blomqvist – jako pierwsza rozwinęła i ustaliła sposób łączenia różnych form energii kolorów, z którymi mamy do czynienia przez całe życie. W każdej chwili jesteśmy otoczeni kolorami, działającymi na naszą podświadomość. Możesz świadomie wybierać kolory i ich odcienie w swoim otoczeniu (wystrój mieszkań i miejsc pracy, ubiór, kosmetyki, ludzi i drobne rzeczy wokół ciebie), a one pomogą ci wzmocnić twoja osobowość oraz zrealizować marzenia.

Książkę możesz zamówić pisząc na adres mailto: anna-szmit@wp.pl.
Cena książki 89 zł plus koszt wysyłki listem poleconym 10 zł (za pobraniem, -paczką 15 zł).
Na terenie Warszawy możliwy odbiór osobisty bez dodatkowych kosztów.

Odwiedź stronę Theresy Blomqvist http://www.colourscope.com/