Theresa Blomqvist autorka książki Dar Kolorów i założycieleka Colorouscope

Kolory działają na nas bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę

 

Bardziej lub mniej, w ten czy inny sposób, każdy zna samego siebie. Nie zawsze jednak rozumiemy znaczenie naszych myśli, uczuć, reakcji i wyborów.


Wiemy, że wpływa na nas wiele, różnych czynników, nie jesteśmy ich jednak w pełni świadomi. „Dar Kolorów” jest właśnie takim czynnikiem, o którym wcześniej nawet nie myślałeś. To, że wszystkie kolory mają na ciebie wpływ – jest faktem.

 

Ta książka może poszerzyć twój obraz samego siebie oraz otaczających cię osób. Jest to swoisty poradnik, w jaki sposób możesz wpływać na swe życie i działania.

 

Odwiedź stronę Theresy Blomqvist

Książka Dar Kolorów („COLOURSCOPE”) powstała po 30. latach poszukiwań i pracy, związanej z mistyką kolorów, Theresa Blomqvist – jako pierwsza rozwinęła i ustaliła sposób łączenia różnych form energii kolorów, z którymi mamy do czynienia przez całe życie. W każdej chwili jesteśmy otoczeni kolorami, działającymi na naszą podświadomość.


Możesz świadomie wybierać kolory i ich odcienie w swoim otoczeniu, a one pomogą ci wzmocnić twoją osobowość oraz zrealizować marzenia.

Autorka ma wieloletnie doświadczenie w ochronie zdrowia jako fizjoterapeutka. Jest międzynarodowym wykładowcą prowadzącym kursy „Harmonia Ciała” oraz „ COLOURSCOPE Twój Osobisty Wewnętrzny Kolor”.

 

Książkę „DAR KOLORÓW” COLOURSCOPE można kupić u Theresy Blomqvist

tel. 0046 (0)31 779 08 02 


Klucz do lepszego Życia Theresa Blomqvist

 

Książkę  możesz zamówić u mnie pisząc na adres anna-szmit@wp.pl

Cena książki 89 zł plus koszt wysyłki, możliwy jest odbiór osobisty na terenie Warszawy.

Sardynia południowa, - Zaprasza
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
2012 © Wszystkie prawa zastrzeżone Koloroskop.com.pl Kopiowanie części lub całości publikacji bez wiedzy i zgody autorów zabronione. KOLOROSKOP® Colourscope® Dar Kolorów®, oraz związany z tym: towar,usługi, książki, druki, czasopisma, diagram koloru, prawo autorskie oraz wydawnicze, działalność kulturalna, odbitki, są zastrzeżone prawem rejestracji, również na terenie UE.