O mnie

Moim kolorem urodzenia jest pomarańczowy z nadrzędną wibracją liczby 11

Nadrzędna liczba 11 łączy się z energią pomarańczowego koloru. Odpowiada za wyższą świadomość wiodącą od fizycznego ziemskiego świata do intuicyjnego duchowego świata. Pomarańczowa energia, to aktywność, pomysłowość, kreatywność.

Nazywam się Anna Szmit, mieszkam pod Warszawą, dużo czytam, maluję i wciąż poznaję Siebie.

W 2016 roku od Theresy Blomqvist otrzymałam uprawnienia do prowadzenia kursów Certyfikowanych Koloroskopu w Polsce.

W Warszawie na Mokotowie prowadzę warsztaty, na których dowiesz się jak ważna jest Twoja energia.
Zapraszam również na sesje indywidualne - energia ciała- czakry, analiza osobista koloroskopu, psychoenergoterapia, hipnoterapia.


Od 23 lat prowadzę firmę, jestem aktywna i lubię pracować. Moja praca, zawsze była i jest dla mnie pasją. Interesuję mnie wszystko, co wiąże się z energią człowieka. Od kilku lat poszukuję, poznałam wiele możliwości i technik własnego rozwoju, uczestniczyłam w warsztatach i kursach z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Ta niezwykła podróż po świecie psychologii, ezoteryki i duchowości sprawiła, że poza pracą zawodową, która sprawia mi wciąż wiele radości jestem psychoenergoterapeutą, hipnoterapeutą, nauczycielem Vedic Art, trenerem Radykalnego Wybaczania i certyfikowanym praktykiem metody Theresy Blomqvist z zakresu analiz Koloroskopu. Mam też przygotowanie pedagogiczne do pracy z młodzieżą nieletnią. Interesuje mnie astrologia, numerologia i cyfrologia. Analiza osobista jest początkiem pracy z Sobą. Z pewnością powiem Ci więcej, niż ty sam/a możesz zauważyć. W wykonywanych analizach łącze Twoje predyspozycje urodzeniowe z energią, którą emanujesz w danym momencie.


Spotkanie z metodą Theresy Blomqvist COLOURSCOPE - Koloroskop jak i z nią samą, pozwoliło mi jeszcze lepiej zrozumieć siebie, uczyniło mnie osobą bardziej otwartą. Dostałam to, czego domagała się logiczna część mnie samej, - materialne urzeczywistnienie i potwierdzenie togo, co do tej pory pozostawało w świecie myśli, w świecie niematerialnym.

Faktem jest, że zmysł wzroku rejestruje i odbiera każdy kolor, nie ma więc wątpliwości, że kolory mają wpływ i oddziaływają na nas. Wierzę, że kolory mówią do nas jak i przez nas przemawiają. Językiem koloru jest wymowa nastroju. Kolory mogą współgrać z nami i naszą osobowością, więc warto spojrzeć uważnie w głąb siebie i zastanowić się, jaki nastrój chcemy w nim odnaleźć.

Spotkanie z hipnozą, a szczególnie z regresją do poprzednich wcieleń urzeczywistniło i pokazało mi, naszą wielowymiarowość, indywidualność i połączenie z energią w dużo większym zakresie niż jesteśmy wstanie sobie wyobrazić.


dsc_0348jpgsprawdź mój certyfikat


W maju 2016 roku w Szwecji otrzymałam od Theresy i Rolanda uprawnienia do przekazania i nauczania metody Koloroskopu w Polsce, zapraszam więc na Kursy Certyfikujące, które prowadzone są z udziałem Theresy Blomqvist.