CZAKRY I AURA Warsztat o czakrach i biopolu człowieka

(pierwsza część)

Poruszane tematy :

  • - czakry jako centra energetyczne
  • -człowiek jako istota energetyczna
  • - energia ciała, a energia świadomości
  • - oddziaływanie na świat zewnętrzny
  • - wpływ świata zewnętrznego i energii innych osób (na naszą energetykę)
  • - zaburzenia i blokady w czakrach
  • - choroby
  • - biopole (aura)
  • - charakterystyka energii wewnętrznej w ciele i polu aurycznym uczestników
  • ( tylko za zgodą osoby uczestniczącej,- omówienie. Dla wszystkich uczestników osobista analiza czakr wraz z opisem zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu)

Czakry to centra energetyczne, siedem głównych umiejscowionych jest w linii prostej, wzdłuż dwóch centralnych przepływów energetycznych kręgosłupa w naszym ciele. Kanały energetyczne wraz z biopolem człowieka, tworzą nasz system energetyczny. Wszystko jest energią, przepływa ona przez wszystko co żyje, także przez nas. Wpływa na różne aspekty naszej egzystencji.

Czakry i aura 26 listopada 2017 Warszawa

ODDZIAŁYWANIE,

- system energetyczny, - I stopień
Warsztaty prowadzi Anna Szmit

Świat to energia, a wszystkie jego przejawy to procesy energoinformacyjne.

Warsztat kierowany jest do osób, które poszukują, chcą poznać i nauczyć się zarządzać własną energią. Przenieść świadomość z poziomu umysłu na poziom serca.

Czakry to centra energetyczne, siedem głównych umiejscowionych jest w linii prostej, wzdłuż dwóch centralnych przepływów energetycznych kręgosłupa w naszym ciele. Kanały energetyczne wraz z biopolem człowieka, tworzą nasz system energetyczny. Wszystko jest energią, przepływa ona przez wszystko co żyje, także przez nas. Wpływa na różne aspekty naszej egzystencji.

Zaburzenia w tym systemie manifestują się w postaci fizycznej, emocjonalnej i psychicznej. Każda czakra jest odpowiedzialna za inny aspekt życia i związana jest z określonymi organami ciała fizycznego, dlatego przy nierównowadze czakr zaczynają chorować odpowiadające im organy wewnętrzne.

Znajomość całego systemu energetycznego jest jak życiowy GPS, który pomaga poruszać się w różnych aspektach naszego życia. W sferze, - relacji i związków, zawodowej, twórczej, fizycznej czyli zdrowotnej, co przejawia się w poczucia bezpieczeństwa, sytuacji finansowej, na poziomie woli życia, wreszcie samorealizacji i sukcesu.

Poznaj własne wnętrze i naucz się zarządzać energią.
Wszelkie blokady i ograniczenia w przepływie energii życiowej powodują dysharmonię całego organizmu. Przez to powstają trudności życiowe, stres, lęk, choroby, czy chwiejność emocjonalna. Jeśli tylko poznasz zasady funkcjonowania twojej energii, zyskasz świadomość, to właśnie energetyka ciała związana jest z energetyką świadomości za pośrednictwem tak ważnego elementu struktury energetycznej jakim są czakry.

Zwróć uwagę
, że czakr jest siedem i nie jest to liczba przypadkowa ! można w niej odnaleźć równowagę świata i przyrody. Częstotliwość promieniowania każdej z czakr można odnieść do siedmiu kolorów tęczy i siedmiu nut. Poczuj w sobie harmonię koloru i muzyki.


INFORMACJE
Zajęcia prowadzi Anna Szmit
KIEDY : 26 listopada 2017
Miejsce rezerwuje
wpłata zaliczki 150 zł
(lub całość kwoty) do 31 października 2017 roku

Drugi stopień, - obejmuje harmonizowanie i czystość energetyczną czakr i aury.
(informacje w czasie pierwszej części)

Każdy z terminów stanowi osobny moduł tematyczny, możesz uczestniczyć w drugim stopniu zajęć jeśli masz za sobą pierwszy stopień.

GDZIE :
Warszawa ul. Studencka 29/ róg Wałbrzyskiej (stacja metra Służew)
w godzinach 10-20 ( z przerwą obiadową 1 h)

KOSZT:
260 zł - z analizą energetyczną czakr i aury (kwota obejmuje jeden termin warsztatów)
           
Na miejscu kawa, herbata, owoce, przekąski.

ZGŁOSZENIA : info@koloroskop.com.pl

Prześlij, - imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
Analizę energetyczną czakr i aury otrzymasz na adres e-mail podany w zgłoszeniu
(w formie drukowanej na zajęciach)

Liczba miejsc ograniczona do 8 osób (na każdym z podanych terminów)

I to na tyle o temacie warsztatów, a teraz kilka słów ode mnie...

Otrzymałam wiele e- maili z zapytaniem o czakry o ich funkcjonowanie, o nasz organizm i oddziaływanie energetyczne na naszą rzeczywistość, stan fizyczny i psychiczny. Wiem, że każdy z nas z poziomu umysłu poszukuje zrozumienia i choć jest mi bliższe zaufanie do wydarzeń, to wiem, że posiadam narzędzia, które pozwalają mi zarządzać własną energią świadomie, co zdecydowanie przejawia się w moim życiu. Wszystko, co powiem podczas trwania tych zajęć jest głównie oparte na moim doświadczeniu. Życie w pewnym momencie i mnie doświadczało, przeszłam trudną drogę, która okazała się dobrą drogą, prowadzącą do poznania siebie i do zmiany iluzji życia w prawdę. Być może dlatego nie dążę do zrozumienia, teraz wiem, że wszystko ma sens i własny porządek, nawet jeśli w danym momencie nie mogę go dostrzec. Nie wszystko mieści się w granicy matematycznych i logicznych wyników i da się pojąć. Dokładnie w taki sposób życie uczy nas, że choć mamy cele, założenia i oczekiwania, to nie zawsze odzwierciedlają się w naszej codzienności, tak jakbyśmy sobie tego życzyli.

Pracuje z energią, wykonuję analizy energetyczne czakr i aury. Oczyszczam osoby, ich energię, mieszkania i domy, powiązania ze tym, co na zewnątrz, uwarunkowania rodowe i karmiczne. Wiem, że często efekt sesji oczyszczania mocno odbiega od naszych oczekiwań, tylko dlatego, że nie potrafimy zaufać, że to dzieje się nie Nam, a dla Nas i ma sens, który za chwilę zobaczymy.

Przez te kilka godzin, które spędzimy razem będę chciała przekazać inną perspektywę spojrzenia na to, co w TWOIM ŻYCIU SIĘ WYDARZYŁO. Nauczę cię zarządzać energią w ciele i pokaże jak nieświadomie działasz na świat zewnętrzny i jak świat zewnętrzny, kiedy na to przyzwalasz działa na ciebie.

Można powiedzieć, że budzimy się w życiu tylko z dwóch powodów z inspiracji lub z głęboko traumatycznych przeżyć. Życzę tobie i sobie, by inspiracja stała się pierwszym i wystarczającym aspektem przebudzenia.
Zapraszam na warsztaty. Anna Szmit

Kolejnym krokiem y będzie warsztat II stopnia
– System energetyczny WYZWOLENIE

dzięki, któremu będziesz widzieć jak :
- harmonizować energię w czakramach
- oczyszczać zależności i uwarunkowania zewnętrzne (odcięcie od energetycznego potwora, który czyni z nas marionetkę i poza naszą świadomością, kieruje naszym życiem)
- wprowadzać równowagę w ciele fizycznym (choroby)
- uwalniać blokady i lęki, (które nie tylko wpływają na nasze ciało fizyczne, ale również na decyzje i wyznaczone cele)
- oczyszczać biopole, -aurę (trudne przeżycia, uwarunkowania, powiązania, nierozwiązane konflikty).

Wszystko zapisuje się w naszej strukturze energetycznej, naucz się odczytywać te informacje.